Kontakt

MAREK GROBELNY

Doradca Sprzedaży SEAT

+48 71 727 68 50

+48 71 727 68 50 seat.salon@motorpolwroclaw.pl

ADRIAN PAPIÓR

Doradca Sprzedaży SEAT

+48 71 727 68 50

+48 71 727 68 50 seat.salon@motorpolwroclaw.pl

JAKUB KOSTKA

Doradca Sprzedaży SEAT

+48 71 727 68 50

+48 71 727 68 50 seat.salon@motorpolwroclaw.pl

KRZYSZTOF LEWANDOWSKI

Doradca Sprzedaży SEAT

+48 71 727 68 50

+48 71 727 68 50 seat.salon@motorpolwroclaw.pl

MACIEJ ŁUKAWSKI

Doradca Sprzedaży SEAT

+48 71 727 68 50

+48 71 727 68 50 seat.salon@motorpolwroclaw.pl

ZYTA PIS

Doradca Sprzedaży SEAT

+48 71 727 68 50

+48 71 727 68 50 seat.salon@motorpolwroclaw.pl

SŁAWOMIR GÓRA

Doradca Klienta Flotowego

+48 729 055 766

+48 729 055 766 Slawomir.Gora@motorpolwroclaw.pl

MIŁOSZ PŁACHYTKA

Doradca Klienta Flotowego

+48 729 055 789

+48 729 055 789 Milosz.Plachytka@motorpolwroclaw.pl

ELŻBIETA TURNIAK

Doradca Serwisu

+48 71 727 68 56

+48 71 727 68 56 Elzbieta.Turniak@motorpolwroclaw.pl

WOJCIECH SZYKUŁA

Doradca Serwisu

+48 71 727 68 56

+48 71 727 68 56 Wojciech.Szykula@motorpolwroclaw.pl

PAWEŁ SEKUŁA

Doradca Serwisu

+48 71 727 68 56

+48 71 727 68 56 Pawel.Sekula@motorpolwroclaw.pl

ARTUR JAWORSKI

Doradca Serwisu

+48 71 727 68 56

+48 71 727 68 56 Artur.Jaworski@motorpolwroclaw.pl

MARTA ŚLIWIŃSKA

Opiekun Klienta Serwisu

+48 71 727 68 56

+48 71 727 68 56 Marta.Sliwinska@motorpolwroclaw.pl

KATARZYNA CIPIUR

Asystentka Serwisu

+48 71 727 68 56

+48 71 727 68 56 Katarzyna.Cipiur@motorpolwroclaw.pl

EWA OBRĄCZKA

Specjalista ds. Produktów Finansowych

+48 885 800 337

+48 885 800 337 Ewa.Obraczka@motorpolwroclaw.pl

KAMILA MŁYNEK

Specjalista ds. Produktów Finansowych

+48 729 055 785

+48 729 055 785 Kamila.Mlynek@motorpolwroclaw.pl

AGNIESZKA ZAMIARA

Kierownik Działu Sprzedaży

+48 71 727 68 50

+48 71 727 68 50 Agnieszka.Zamiara@motorpolwroclaw.pl

KRZYSZTOF WIDUCH

Kierownik Sprzedaży Flotowej

+48 729 055 762

+48 729 055 762 Krzysztof.Widuch@motorpolwroclaw.pl

ADAM OLSZEWSKI

Kierownik Serwisu SEAT

+48 71 727 68 55

+48 71 727 68 55 Adam.Olszewski@motorpolwroclaw.pl

DOROTA JEŻEWSKA

Koordynator Działu Marketingu

+48 729 055 778

+48 729 055 778 Dorota.Jezewska@motorpolwroclaw.pl

Formularz kontaktowy

min. 9 cyfr, bez myślników (z numerem kierunkowym w przypadku wyboru tel. stacjonarnego)

Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę na skontaktowanie się Tobą w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytania i przekazanie Tobie szczegółów informacji, o które pytasz, z użyciem telefonu lub adresu e-mail (jeśli chcesz lub go podasz) (mogą być to informacje dot. reklamacji, oferty, jazdy testowej. Oddzwonimy do Ciebie, zweryfikujemy Twoje dane i potwierdzimy Twoje zainteresowanie uzyskaniem informacji od nas. Podanie Twoich danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do obsługi zapytania. Następnie Twoje zapytanie, jeśli się zgodzisz, przekażemy do realizacji do wybranego przez Ciebie Autoryzowanego Dealera lub Partnera Serwisowego SEAT („Preferowany Dealer”).

Administratorem przekazanych nam danych jest Volkswagen Group Polska sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-037), ul. Krańcowa 44 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu – Nowe Miasto i Wilda, VIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000327143, NIP 782-24-63-563, REGON 301062169 (VGP) oraz jeśli się zgodzisz także Preferowany Dealer, działający na zasadzie współadministrowania.

W każdej chwili możesz cofnąć swoją zgodę i zrezygnować z otrzymania informacji podczas rozmowy informując konsultanta Centrum Informacji lub Preferowanego Dealera o rezygnacji z dalszego kontaktu w tym zakresie (utrata zainteresowania ofertą będzie dla nas jednoznaczna z cofnięciem Twojej zgody w zakresie tego zapytania)
Jeśli wyrazisz dodatkowe zgody, możesz je cofnąć poprzez formularz umieszczony na stronie internetowej https://www.seat-auto.pl/formularz-cofniecia-zgod.html albo bezpośrednio w kontakcie z VGP lub z Autoryzowanym Dealerem / Autoryzowanym Partnerem Serwisowym marki SEAT.

Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych poniżej.

MOŻESZ UDZIELIĆ TAKŻE DODATKOWYCH ZGÓD CELEM MARKETINGU PRZYSZŁEGO

(ZGODY SĄ OPCJONALNE I DOBROWOLNE, A ICH UDZIELENIE LUB ODMOWA SĄ NIEZALEŻNE OD OBSŁUGI TWOJEGO ZAPYTANIA)

Chcę otrzymać od VGP w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez: