Kontakt

AGNIESZKA ZAMIARA

Kierownik Działu Sprzedaży

+48 885 800 332

+48 885 800 332 Agnieszka.Zamiara@motorpolwroclaw.pl

KRZYSZTOF WIDUCH

Kierownik Sprzedaży Flotowej

+48 729 055 762

+48 729 055 762 Krzysztof.Widuch@motorpolwroclaw.pl

DOROTA JEŻEWSKA

Specjalista ds. Marketingu

+48 729 055 778

+48 729 055 778 Dorota.Jezewska@motorpolwroclaw.pl

DARIUSZ WALENTYNOWICZ

Doradca Sprzedaży SEAT

+48 885 800 339

+48 885 800 339 Dariusz.Walentynowicz@motorpolwroclaw.pl

MAREK GROBELNY

Doradca Sprzedaży SEAT

+48 885 800 331

+48 885 800 331 Marek.Grobelny@motorpolwroclaw.pl

ADRIAN PAPIÓR

Doradca Sprzedaży SEAT

+48 885800338

+48 885800338 Adrian.Papior@motorpolwroclaw.pl

JAKUB KOSTKA

Doradca Sprzedaży SEAT

+48 729 055 776

+48 729 055 776 Jakub.Kostka@motorpolwroclaw.pl

KRZYSZTOF LEWANDOWSKI

Doradca Sprzedaży SEAT

+48 729 055 786

+48 729 055 786 Krzysztof.Lewandowski@motorpolwroclaw.pl

MACIEJ ŁUKAWSKI

Doradca Sprzedaży SEAT

+48 729 055 767

+48 729 055 767 Maciej.Lukawski@motorpolwroclaw.pl

SŁAWOMIR GÓRA

Doradca Klienta Flotowego

+48 729 055 766

+48 729 055 766 Slawomir.Gora@motorpolwroclaw.pl

MIŁOSZ PŁACHYTKA

Doradca Klienta Flotowego

+48 729 055 789

+48 729 055 789 Milosz.Plachytka@motorpolwroclaw.pl

EWA OBRĄCZKA

Specjalista ds. Produktów Finansowych

+48 885 800 337

+48 885 800 337 Ewa.Obraczka@motorpolwroclaw.pl

KAMILA MŁYNEK

Specjalista ds. Produktów Finansowych

+48 729 055 785

+48 729 055 785 Kamila.Mlynek@motorpolwroclaw.pl

Formularz kontaktowy

min. 9 cyfr, bez myślników (z numerem kierunkowym w przypadku wyboru tel. stacjonarnego)

Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę na skontaktowanie się Tobą w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytania i przekazanie Tobie szczegółów informacji, o które pytasz, z użyciem telefonu lub adresu e-mail (jeśli podasz też adres email) (mogą być to informacje dot. reklamacji, oferty, jazdy testowej. Oddzwonimy do Ciebie, zweryfikujemy Twoje dane i potwierdzimy Twoje zainteresowanie uzyskaniem informacji od nas. Podanie Twoich danych jest dobrowolne. Bez Twojej zgody nie będziemy się z Tobą kontaktować.
Administratorem przekazanych nam danych jest Volkswagen Group Polska sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-037), ul. Krańcowa 44 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu – Nowe Miasto i Wilda, VIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000327143, NIP 782-24-63-563, REGON 301062169 (VGP). Twoje zapytanie przekażemy do realizacji wybranemu przez Ciebie Autoryzowanemu Dealerowi/ Autoryzowanemu Partnerowi Serwisowemu marki SEAT działającemu na zlecenie VGP („Preferowany Dealer”) lub do Biura Obsługi Klienta.

W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymania informacji podczas rozmowy z naszym konsultantem lub w kontakcie z Preferowanym Dealerem.

Jeśli wyrazisz dodatkowe zgody, możesz je cofnąć poprzez formularz umieszczony na stronie internetowej www.vw-group.pl/pl/prywatnosc albo bezpośrednio w kontakcie z VGP lub z Autoryzowanym Dealerem / Autoryzowanym Partnerem Serwisowym marki SEAT.

Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych poniżej.

ZGODY OPCJONALNE

Chcę otrzymać od VGP w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez: